JavaScript Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Wymagania:
3+ lat doświadczenia w pracy z projektami komercyjnymi
Znajomość języka JS, HTML5, CSS3, NodeJS
Dobra znajomość jednego z framework'ów JavaScript
Zaawansowane umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
Doświadczenie z ciągłą integracją i testami jednostkowymi
Dobra znajomość wzorów projektowych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)
Mile widziane:
Doświadczenie w zakresie AWS/Azure i GitLab
Dobra znajomość TypeScript, ReactJS
Doświadczenie z biblioteką Storeon
Oferujemy:
Forma współpracy: B2B
Elastyczne godziny pracy
Prywatną opiekę medyczną
Indywidualny budżet na edukację, konferencje i kursy
Zajęcia z języka angielskiego
Kuchnie z przekąskami, świeżymi owocami, kawą i darmowym obiadem w każdy wtorek :)
Zakres obowiązków:
Rozwój komercyjnych aplikacji internetowych (aplikacje badawcze, biznesowe)
Bezpośrednia współpraca z klientem
Opracowywanie produktów od 'A-Z'
Wprowadzenie innowacji i aktywnego wpływania na architekturę

lokalizacja: Toruń