Administrator baz danych (MS SQL)

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Partnera, lidera na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, poszukujemy specjalistów na stanowisko Administratora baz danych MS SQLWymagania:
praktycznego doświadczenia w zarządzaniu bazami danych MSSQL min 5 lat (SQL Server 2008 - 2016)
znajomość zagadnień i technologii związanych z hurtownią danych: SSIS, SSAS, SSRS
znajomość PostgreSQL, mySQL
optymalizacja baz pod kątem wydajności i stabilności, konfiguracja clustra (Always-On Availability Groups)
Mile widziane:
doświadczenie praktyczne z bazami noSQL (mongoDB) i Real Time (cassandra)
doświadczenie w pracy z bazami w trybie usługowym (rozwiązania chmurowe)
Oferujemy:
współpracę w oparciu o umowę o pracę/B2B
świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
pełne wprowadzenie do obowiązków - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę
niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek
Informacje o projekcie:
Branża: ubezpieczeniowa
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów), ul. Postępu
Wynagrodzenie: w trakcie ustalania
Czas trwania projektu: stała współpraca
Obowiązki:
zapewnienie sprawnego funkcjonowania warstw poniżej warstwy aplikacji (hardware / chmura, system operacyjny, bazy danych)
wsparcie zespołów aplikacyjnych w optymalizacji wydajności i rozwiązywaniu problemów
operacje związane z utrzymaniem infrastruktury (np. backupy, rozszerzanie storage)
zarządzanie konfiguracją platformy analitycznej (np. instalacja nowego oprogramowania)

lokalizacja: Warszawa (Mokotów)