Java Fullstack Developer with Angular

Obecnie, dla naszego Partnera, lidera na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, poszukujemy specjalistów na stanowisko Java Full Stack Developera.Wymagania:
Cztery lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
Praktyczna znajomość Javy oraz JS/Typescript
Doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji webowych
Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
Znajomość protokołów komunikacyjnych SOAP i REST
Doświadczenie z bazami NoSQL, np. MongoDB,
Znajomość Angular 6+
Oferujemy:
Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
Nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro
Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
Atrakcyjne zniżki na ubezpieczenia
Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), ubezpieczenie na życie
Liczne akcje na rzecz naszych pracowników oraz programy dla rodziny
Bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek
Informacje o projekcie:
Branża: ubezpieczeniowa
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów, ul. Postępu)
Praca zdalna: tak
Wynagrodzenie: w trakcie ustaleń
Czas trwania projektu: stała współpraca
Stack. techn.:Java 11, Angular 7, SpringBoot, BAMBOO, JIRA, Git
Obowiązki:
Utrzymanie i rozwój wiodącego systemu informatycznego, obsługującego firmowe procesy biznesowe,
Rozwój nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę użytkowników,
Implementacja nowych wymagań,
Zmiany w istniejących systemach i refaktoryzacja kodu,
Wsparcie obsługi błędów produkcyjnych,
Praca w zespole programistów, analityków i testerów w kontakcie z biznesem.
Praca w metodykach zwinnych, aktywnie korzystanie z TDD i DDD

lokalizacja: Warszawa (Mokotów)