Game Developer

Cyclad - jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową działająca w branży IT/ICT. Zajmujemy się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych. Obecnie dla naszego klienta, firmy będącej pionierem na rynku nowych technologii, działającej w branży gier, poszukujemy C++ developera.Jeśli interesujesz się grami, jesteś kreatywny i potrafisz programować w C++, dołącz do 13- osobowego zespołu pracującego nad militarną grą dla wielu graczy!Wymagania:o Doświadczenie w programowaniu w C++ (mile widziane w programowaniu gier - projekty komercyjne lub non-profit)o Znajomość Unreal Engine 4o Znajomość zagadnień programowania w gracho Znajomość Visual Studioo Doświadczenie w pracy nad projektami FPS, F2P, MMO itp.o Kreatywność, inicjatywa i odpowiedzialnośćOferujemy:o Prywatne ubezpieczenie medyczne (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę)o Kartę Multisporto Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celówo Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektachInformacje o projekcie:o Branża: Gryo Typ projektu: Rozwój gry militarnejo Miejsce pracy: Gliwice centrumo Godziny pracy: 7:00/10:00 - 15:00/18:00o Rodzaj umowy: B2B lub umowa o pracę
Zakres obowiązków:o Tworzenie nowych funkcjonalności oraz dodatków do militarnej gry multiplayerowejo Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

lokalizacja: Gliwice