Analityk IT

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
doświadczenia w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej, w tym identyfikowania i specyfikacji wymagań,
doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT,
znajomości notacji UML,
praktycznej wiedzy z narzędzia Enterprise Architect lub pokrewnego,
komunikatywny język angielski,
znajomość relacyjnych baz danych SQL oraz technologii webowych,
znajomość pracy w Agile (Scrum),
znajomość REST.
Mile widziana:
znajomość GIT, Gitlab, Postman.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
kartę MultiSport,
Medicover,
różnorodne projekty,
dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zadania:
zbieranie wymagań biznesowych i technicznych dla procesów biznesowych,
praca przy dużych systemach klienta,
budowanie procesu przy pomocy tzw. 'Drzew Decyzyjnych',
wsparcie oraz analiza problemów,
zarządzaniem dokumentacją analityczną,
ścisłą współpracą z zespołem developerskim.

lokalizacja: Katowice