Java2EE Developer

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meet'upach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Krakowie Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
znajomość: Java J2EE, biblioteka standardowa JDK, Hibernate,
znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Web Flow, Security, Integration,
mile widziana znajomość tworzenia aplikacji mobilnych oraz znajomość technik tworzenia oprogramowania dedykowanego dla IBM WebSphere Application Server,
komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Dodatkowy atut:znajomość SOA, TestNG + Jenkins, Maven, AOP (AspectJ), RedHat Linux
Oferujemy:
indywidualną ścieżkę rozwoju - dwustronny feedback,
dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
kartę MultiSport, żeby zawsze być w formie,
kartę Medicover, żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Główne obowiązki:
projektowanie i programowanie aplikacji webowych i mobilnych,
współudział w tworzeniu architektury aplikacji,
tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją,
projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych,
wykonywanie dokumentacji technicznej.

lokalizacja: Kraków