.Net Developer

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Krakowie Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min.2 lata doświadczenia w programowaniu,
bardzo dobra znajomość .NET CORE, ASP.NET, C# i środowiska Visual Studio,
znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL, Oracle),
mile widziana znajomość tworzenia aplikacji mobilnych;
umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji,
komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia,
dobra znajomość j. angielskiego.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania:
projektowanie i programowanie aplikacji webowych,
współudział w tworzeniu architektury aplikacji,
tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją,
tworzenie dokumentacji technicznej,
uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych,
współpraca z doświadczonymi programistami.

lokalizacja: Kraków