FullStack .Net Developer (Zdalnie/Rzeszów)

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 6 lat doświadczenia jako .NET Developer,
bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET MVC/ .NET Core,
doświadczenie w pracy z technologiami po stronie front-end: JavaScript, HTML5, CSS3, Angular2+,
doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach Microsoftu,
znajomość: PrimeNG, KendoUI,
znajomości narzędzi: GIT, JIRA, TeamCity/Bamboo, Jenkins,
praktyczna znajomość relacyjnych baz danych,
Certyfikat MCSD.
Oferujemy:
stawkę w zależności od doświadczenia: do 800 zł netto/dzień/FV,
MultiSport i Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
pakiet relokacyjny,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Po okresie wdrożenia w Rzeszowie istnieje możliwość pracy w 100% zdalnejZadania:
tworzenie dużych systemów zgodnych z systemami krajów UE,
tworzenie nowych funkcjonalności,
praca w zespołach, zgodnie z metodyką Agile/Scrum, Code Review, Continuous Integration oraz DevOps,
przygotowywanie dokumentacji technicznej dla użytkowników końcowych,
współpraca z biznesem i zespołem developerskim.

lokalizacja: zdalnie/Rzeszów