.Net Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Wymagania:
Minimum 3 lata doświadczenia w projektach komercyjnych
Znajomość: .Net Core 2.0+, ASP.Net Core, Entity Framework Core, Azure Functions, Azure SQL
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min.B2)
Mile widziane:Znajomość: NUnit, ReactJS, TypeScript
Oferujemy:
Forma współpracy: B2B
Elastyczne godziny pracy
Prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
Dogodną lokalizację biura
Wewnętrzne szkolenia
Zakres obowiązków:
Praca w zespole zajmującym się oprogramowaniem dla sektora FinTech
Ścisła współpraca z developerami z zagranicznego zespołu
Zadania wykonywane są w środowisku Azure (pobieranie, przetwarzanie i normalizacja danych)
Podróże służbowe do klienta

lokalizacja: Gdańsk