Ogłoszenie zamieszczone 11.01.2020, w kategorii Praca

Node.js Developer (remote/stationary)

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.Wymagania:
o minimum pół roczne (6 m) doświadczenie komercyjne w Node.js, o doświadczenie w pracy jako fullstack developer, o znajomość DRY & S.O.L.I.D., o znajomość systemu kontroli wersji GIT, o umiejętność pisania testów przy użyciu Mocha / Chai / Jest, o znajomość baz danych SQL, o znajomość ES6 / Typescript, o bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), o doświadczenie w komunikacji z klientami międzynarodowymi.
Mile widziane:o znajomość React.js lub Vue.js, o doświadczenie z TypeORM lub Knex.Oferujemy:
o zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR, o zatrudnianie w dowolnej formie (UoP/ B2B), o nastawienie na nawiązanie długofalowej współpracy, o udział w interesujących projektach, o atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, możliwość leasingu auta, bezpłatne śniadania i wiele innych), o możliwość pogłębiania swoich umiejętności i kwalifikacji, zgodnie z ambicjami i predyspozycjami pracownika, o elastyczny czas pracy, o możliwość pracy zdalnej (100%), o możliwość pracy stacjonarnej w biurze np. w następujących miejscowościach Poznań, Warszawa, Wrocław, Białystok, Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Gdańsk lub inne.Zadania:
o terminowe opracowywanie i wdrażanie oprogramowania najwyższej jakości, o proaktywne rozwiązywanie problemów, o udział w tworzeniu dokumentacji i przeprowadzaniu testów systemu, o utrzymywanie i rozwijanie wiedzy na temat tworzenia oprogramowania oraz wspieranie / mentoring innych programistów.

lokalizacja: Łódź, Kraków, Rzeszów, Białystok, Gdańsk
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 311 razy. Data wygaśnięcia: 10.02.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net