Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Specjalista ds. przetargowo-prawnych

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zamówień publicznych - min. rok,
wykształcenie wyższe - preferowane prawnicze
dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pakietu MS Office,
dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu,
umiejętność pracy w zespole,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
 umiejętność nawiązywania skutecznych relacji biznesowych z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie,
niezbędne narzędzia pracy,
przyjazną atmosferę pracy,
zatrudnienie w firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.
Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl
Klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
przygotowywanie, redagowanie oraz składanie wszelkich pism i wniosków do sądów i urzędów,
reprezentowanie podmiotów krajowych i zagranicznych przed sądami oraz urzędami,
udzielaniem porad prawnych i bieżących odpowiedzi na problemy z zakresu prawa zgłaszane przez pracowników spółki,
przygotowywanie ofert przetargowych,
kontakt i obsługę istniejących klientów oraz nadzór nad realizacją zamówień,
podtrzymywanie kontaktów handlowych oraz składanie zamówień u dostawców zagranicznych i krajowych,
planowanie łańcucha zakupów i dostaw,
koordynowanie procesów zamówień i dostaw produktów do placówek m.in. pod kątem terminowości oraz zgodności ilościowej,
ścisłą współpracę z działem planowania produkcji i przedstawicielami handlowymi.

lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie przeczytano 677 razy. Data wygaśnięcia: 17.08.2020 (przedluż czas emisji)