Analityk Systemowy

logoNBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w polskich i zagranicznych projektach w bankowości, centrach usług wspólnych, przemyśle i w dużych firmach IT. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas wydarzeniach technologicznych (ProMeety)!Aktualnie do zespołu w Poznaniu poszukujemy Specjalisty na stanowisko Analityka Systemowo-Biznesowego.Wykorzystaj:
fakt, że nie jest Ci obce modelowanie wizualne w kontekście analizy systemowej,
wiedzę dotyczącą BPMN i UML,
umiejętność sprawnego opracowywania dokumentów obejmujących wymagania systemowe oraz formę rozwiązań,
wiedzę na temat planowania procesu dokumentacji analizy systemowej,
doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi prowadzenie analizy systemowej i tworzenie dokumentacji,
doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami systemowymi, umożliwiające śledzenie powiązań (traceability) i zarządzanie zmianami,
wiedzę na temat SOA/ROA,
umiejętność pracy z bazami danych, znajomość SQL, umiejętność czytania logów,
znajomość języka angielskiego.
Oferujemy m.in.:
dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
imprezy integracyjne i charytatywne,
elastyczne godziny pracy,
opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover) i pakiet MultiSport.
Twoje przyszłe zadania:
analiza systemowa dla projektów IT w obszarze kredytowym,
współpraca z zespołem w ramach poszczególnych etapów projektów,
udział w testowaniu i wdrażaniu modyfikacji projektowych,
dbanie o jakość dokumentacji systemowej,
wspieranie sieci sprzedaży i innych użytkowników w zakresie funkcjonowania tworzonych systemów.

lokalizacja: Poznań