Ogłoszenie zamieszczone 11.01.2020, w kategorii Praca

Koordynator Zespołu Programistów SAP

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.Podejmij wyzwanie, jeśli masz:
o Minimum 3 lata doświadczenia z SAP PI bądź SAP POo Znajomość HTTP , SOAP , REST , ABAP Proxy , RFC , IDOC , ABAP z baza HANA, Fiori, Odatao Znajomość modułów SAP : SD , FI , CO , MM, EWM , Retail - mile widzianaMamy dla Ciebie:o Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na zasadach B2Bo Częściowo elastyczne godziny pracyo Krótsze piątkio Kartę Ok System oraz Opiekę Medyczną - na preferencyjnych warunkacho Udział w programach szkoleniowycho E-booki/Audiobookio Rabat pracowniczy 20% - na nasze produktyo Udział w wielu eventach i przedsięwzięciach - jak np. Bussiness Runo Aktywności i konkursy dla dziecio Bony świąteczneMożesz realizować się w:
o Projektowaniu i stworzeniu integracji z systemami SAP przez SAP POo Stworzeniu i utrzymaniu całego procesu do integracji (proces end to end)o Zrozumieniu potrzeb biznesu (od fazy AS-IS do fazy TO BE)o Stworzeniu dobrych praktyk w obszarze SAP (zarządzanie zmianą, dzielenie się know-how)o Zarządzaniu zespołem kilku programistów SAPo Inwentaryzacji oraz utrzymaniu aktualnej dokumentacji do kodu/interfejsów.

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 299 razy. Data wygaśnięcia: 10.02.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net