Tester Automatyzujący (z Javą)

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania
Min. 2 lata doświadczenie w automatyzacji testów
Dobra znajomość Java, Selenium WebDriver (POM)
Znajomość SQL, relacyjnych baz danych
Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. Test Link)
Znajomość dobrych praktyk programowania i automatyzacji testów
Podstawowa znajomość: JavaScript (TypeScript), Cucumber
Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy m.in.:
dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
imprezy integracyjne i charytatywne,
elastyczne godziny pracy,
opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover) i pakiet MultiSport.
O projekcieProjekt dotyczy rozwoju systemu kredytowego (wersji webowej oraz mobilnej) w zakresie wdrożenia nowych funkcjonalności m.in. dedykowane dla MŚP (odnowienie kredytu, hipoteka, GDM).
Zadania
Przeprowadzanie testów systemów bankowych z wykorzystaniem Java, Selenium WebDriver, testNG
Pracę z dokumentacją testową, tworzenie test planów, scenariuszy i przypadków testowych
Poprawa i raportowanie błędów

lokalizacja: Poznań