Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Tester Automatyzujący

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.
Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!
Cieszymy się, że tu trafiłeś!Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)
Dołącz do warszawskiego teamu jako:Wymagania:
min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera automatycznego,
doświadczenie w automatyzacji testów w języku C#(preferowany)/ Java,
znajomość narzędzi do automatyzacji testów takich jak Selenium Web Driver/ Selenium Grid,
znajomości narzędzi wspierających testy API,
umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia przypadków testowych,
dobra znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych,
podstawowa znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS).
Oferujemy:
wynagrodzenie: do 800 zł netto/dzień/FV/w zależności od doświadczenia,
obecnie praca zdalna w 100% lub w biurze (Warszawa Centrum)- Ty wybierasz,
karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,
opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz, program poleceń,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zakres obowiązków:
planowanie oraz tworzenie scenariuszy testowych i przypadków testowych,
integracja systemów współrzędnych i testy akceptacyjne użytkowników,
tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych,
współpraca z programistami i analitykami, praca w zespole Scrumowym,
tworzenie dokumentacji związanej z procesem testowym.

lokalizacja: Warszawa