Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Specjalista ds. administracji i księgowości - język niemiecki (B2)

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC. W lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.Wymagania:
Wykształcenie wyższe;
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office;Znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min.B2)
Profesjonalizm, samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania;
Nasz klient oferuje:
umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
prywatna opieka medyczna i karta Multisport
praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
szkolenia (również zagraniczne)
Zadania na stanowisku:
Obsługa i wsparcie klienta
Prowadzenie komunikacji z klientami
Przygotowywanie i księgowanie faktur sprzedaży
Prowadzenie procesu windykacji należności
Pomoc w przygotowaniu okresowych sprawozdań
Wsparcie w realizacji zadań administracyjnych

lokalizacja: Łódź