Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 23.07.2020, w kategorii Firmy, usługi

Kadry i płace, BHP

Drogi Przedsiębiorco! Kliencie!
Nadal nie zadbałeś o swoje sprawy,

Chciałbyś mieć z głowy całe zaplecze związane z prowadzeniem działalności oraz administrację i urzędy

Chciałbyś skoncentrować się na prowadzeniu biznesu w sposób spokojny i bez obaw
To wszystko jest w zasięg twojej ręki…

W końcu będziesz mieć czas na rzeczy o których do tej pory mogłeś pomarzyć.

Podejmując współpracę z Stand Group mają Państwo możliwość wyboru kompleksowej obsługi outsourcingowej swojego przedsiębiorstwa jaki i najbardziej potrzebnych poszczególnych usług spośród całego katalogu.

Mając na uwadze głównie potrzeby oraz 100 % satysfakcję klienta, wszystkie usługi dostosowujemy do indywidualnych jego potrzeb. Istnieje możliwość zlecenia nam również zadań, które są poza zakresem naszej oferty.

KADRY I PŁACE, BHP
W ramach współpracy dostarczamy naszym klientom sprawdzone rozwiązania z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, a także optymalizację i ograniczanie kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników. W ramach obsługi płacowej oferujemy pełen zakres czynności, w tym naliczanie płac, odpraw, odszkodowań, składek ZUS, podatku dochodowego, itp.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zredukować koszty obsługi kadrowej, przy jednoczesnym całkowitym przejęciu odpowiedzialności za kompleksową obsługę, w tym zakresie począwszy od zgłaszania i wyrejestrowania pracowników w ZUS, rozliczania umów cywilno-prawnych, przygotowywania rocznych deklaracji do Urzędu Skarbowego czy też dostarczania danych, a skończywszy na udzielaniu wyjaśnień w sprawach objętych świadczoną usługą w toku kontroli organów administracji państwowej.
W ramach świadczonych usług wpieramy firmy w zakresie obsługi kadrowej, poprzez wyprowadzenie dokumentacji na najwyższy poziom, przygotowanie korekt dokumentów oraz sporządzenie pism wyjaśniających.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.standgroup.pl

lokalizacja: Świdnica
e-mail: marketing@standgroup.pl
telefon: 531822690
www: https://standgroup.pl

Ogłoszenie przeczytano 142 razy. Data wygaśnięcia: 22.08.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net