Og這szenie zamieszczone 15.01.2020, w kategorii Praca
Monter p造t regipsowych - ilustracja og這szenia

Monter p造t regipsowych

INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw. Je郵i poszukujesz nowych wyzwa i mo磧iwo軼i pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Poszukujemy pilnie kandydat闚 do podj璚ia pracy na powy窺zym stanowisku.

Bran瘸: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / wojew鏚ztwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowo嗆: Chambery

Zadania:
• monta p造t kartonowo- gipsowych w budynkach mieszkalnych i hotelach
• monta sufit闚 podwieszanych
• prace og鏊nobudowlane
Oferujemy:
• francusk umow o prac tymczasow
• stawk godzinow+ 10% premii do wynagordzenia (prime precarite)
• dodatek 篡wieniowy 9 € netto/ dzie pracy
• zakwaterowanie
• zdaln opiek konsultanta przez ca造 czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu
Wymagania:
• do鈍iadczenie w pracy jako plakista
• dok豉dno嗆, precyzja, estetyka wykonania
• zaanga穎wanie w powierzone obowi您ki
• motywacja do podj璚ia pracy za granic
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-plyt-regipsowy ch-praca-od-stycznia/

Aplikuj帷 na powy窺ze og這szenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyra瘸m wyra幡 i dobrowoln zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie, w celu niezb璠nym do realizacji proces闚 rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powi您ane.
Wyra瘸m wyra幡 i dobrowoln zgod na przekazywanie za pomoc 鈔odk闚 komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych o produktach lub us逝gach Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie oraz jego partner闚 i podmiot闚 wsp馧pracuj帷ych (marketing bezpo鈔edni).
Jednocze郾ie o鈍iadczam, 瞠 moja zgoda spe軟ia wszystkie warunki o kt鏎ych mowa w art. 7 RODO, tj. przys逝guje mi mo磧iwo嗆 jej wycofania w ka盥ym czasie, zapytanie o zgod zosta這 mi przedstawione w wyra幡ej i zrozumia貫j formie.

lokalizacja: Francja
e-mail: rekrutacja.zagranica@interimax.com
telefon: 607901319

Og這szenie przeczytano 116 razy. Data wyga郾i璚ia: 14.02.2020