Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Java Developer

Wymagania:
3-4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
Praktyczna znajomość Hibernate, Java EE i/lub Spring
Dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (MS SQL/Oracle/DB2)
Doświadczenie z wybranym serwerem aplikacyjnym JBoss, WildFly, Tomcat
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
Stałą współpracę
Stabilne i międzynarodowe projekty
Możliwości rozwoju w kierunku eksperta lub lidera
Prywatną opiekę medyczną
Kartę MultiSport
Ubezpieczenie na życie
Wczasy pod gruszą
Lekcje języka angielskiego
Eventy integracyjne
Informacje o projekcie:
Branża: Finanse
Lokalizacja: Katowice
Obszar projektu: Rozwijanie aplikacji desktopowej pod klienta
Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
Praca zdalna: raz w tygodniu (obecnie w 100%)
Czas trwania projektu: stała współpraca
Języki angielski: komunikatywny
Technologie: Java 8+, Java EE, Spring, Hibernate, Maven, JetBrains IntelliJ, EJB, SQL, JBoss, Oracle / MS SQL, Jenkins, WebServices, ElasticSearch, jMeter, CI, GIT, Jira, Windows
Wynagrodzenie: 80-100 zł / godzina na B2B lub UoP
Opis stanowiska:
Kompleksowa implementacja projektów
Pisanie nowych funkcji w produkcie podstawowym
Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
Opracowywanie interfejsów z systemami zewnętrznymi
Wykonywanie przeglądów kodu
Przygotowanie projektu technicznego dla wdrożonych rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe
Współpraca z innymi członkami zespołu scrumowego.

lokalizacja: Katowice