Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Specjalista Działu Finansowego

BSS SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca do Pelion SA.Czy duża organizacja może stwarzać nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale też kameralną atmosferę pełną wsparcia i pozytywnych relacji?
MY WIEMY, że TAK!Oczekujemy od Ciebie:
wykształcenia wyższego
minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku lub w instytucji finansowej
znajomości języka angielskiego na poziomie B1
obsługi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
znajomości produktów finansowych (bankowych) na poziomie średniozaawansowanym
Oferujemy:
program PULS - prywatną opiekę medyczną - www.programpuls.pl
dofinansowanie karty sportowej
bezpłatne akcje profilaktyczne dla Twojego zdrowia
ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania leków na receptę)
program wyprawki dla noworodków
elastyczny czas pracy
nowoczesny system kafeteryjny
drużynę BSS - wsparcie aktywności sportowej
bezpłatny parking
strefę relaksu, w której masz możliwość darmowego masażu lub wyciszenia się
Twoje codzienne zadania:
współpraca z instytucjami finansowymi
wypełnianie obowiązków informacyjnych wynikającychz umów finansowych
ewidencjonowanie produktów finansowych w bazie danych
zawieranie transakcji walutowych, pochodnych i depozytowych

lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie przeczytano 453 razy. Data wygaśnięcia: 27.09.2020 (przedluż czas emisji)