Tester Automatyzujący

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkań nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
doświadczenie w pisaniu testów automatycznych przy pomocy języka Java i Selenium WebDriver,
znajomość technologii Postman, Maven, REST Assured, JUnit,
umiejętność pracy w zespole oraz jako samodzielny tester.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet relokacyjny,
kartę MultiSport,
Medicover,
lekcje języka angielskiego,
różnorodne projekty,
dostęp do platform szkoleniowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Opis stanowiska:
przygotowywanie strategii automatyzacji testów,
wprowadzenie testów automatycznych do aplikacji,
analizowanie błędów aplikacji,
przygotowywanie i uruchamianie testów wydajnościowych,
testowanie interfejsu za pomocą REST API,
wiodąca rola w projekcie jako tester.

lokalizacja: Katowice