Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Administrator ds. Sieci i Bezpieczeństwa

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Partnera, lidera na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, poszukujemy specjalistów na stanowisko Administratora ds. Sieci i BezpieczeństwaWymagania:
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
Wiedza na poziomie Cisco CCNP lub wyższym
Znajomość protokołów routingu dynamicznego (OSPF, BGP)
Umiejętność zarządzania przełącznikami i routerami Cisco
Umiejętność zarządzania firewallami Cisco, IPS oraz firewallami aplikacyjnymi
Znajomość technologii VXLAN, EVPN
Znajomość Cisco ISE
Znajomość zasad projektowania i działania sieci
Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne komunikowanie się
Mile widziane:
Umiejętność zarządzania proxy Forcepoint
Znajomość systemów monitoringu Nagios i Solarwinds
Oferujemy:
Współpracę w oparciu o umowę o pracę (lub B2B)
Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
Pełne wprowadzenie do obowiązków - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę
Niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek
Informacje o projekcie:
Branża: ubezpieczeniowa
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Wynagrodzenie: w trakcie ustalania
Czas trwania projektu: stała współpraca
Obowiązki:
Administracja urządzeniami sieciowymi Cisco Nexus, Cisco ASA, IPS Firepower, Catalyst 3650/3850, Catalyst 6800, Cisco WLC
Administracja systemami zarządzania Cisco ISE, Prime Infrastructure
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru działania sieci
Udział opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju sieci
Udział w projektach wewnętrznych

lokalizacja: Warszawa