Administrator IT

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 450 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMEETY)!
Powiększamy zespół w Krakowie, w związku z tym poszukujemy specjalistów na stanowisko:Jakiej osoby szukamy:
posiadającej 4-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
lubiącej pracę zespołową, służącej pomocą innym użytkownikom,
aktywnie rozwiązującej problemy i chętnie podejmującej nowe wyzwania,
posiadającej bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i przynajmniej dobrą w piśmie.

Jakiej wiedzy i umiejętności oczekujemy:
wiedzy dotyczącej działania protokołu TCP/IP,
znajomość technologii Linux'owych (apache, tomcat) opartych na CentOS,
wiedzy dotyczącej technologii wirtualizacyjnych,
mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych o rozwiązania Vmware,
mile widziana znajomość systemów integracji kodu: SVN, Hudson, Continuum,
mile widziana znajomość systemów Confluence i Jira,
mile widziana znajomość narzędzi szyfrowania danych,
mile widziane doświadczenie w utrzymaniu platformy sprzętowej DELL, HP.
Zobacz, co możemy Ci zapewnić :)
ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twoich potrzeb (również możliwość zmian projektów),
opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
wybór benefitów, takich jak: MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych, np. Treehouse,
pakiet relokacyjny i system poleceń.
Zakres zadań i obowiązków:
wsparcie środowiska do przechowywania i przetwarzania kodu oprogramowania,
helpdesk stanowisk pracy inżynierów oprogramowania,
utrzymanie środowiska back office (Confluence, Jira, symantec-pgp).

lokalizacja: Kraków