Ogłoszenie zamieszczone 12.02.2020, w kategorii Praca

Koordynator Testów

O NASNBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.
OBECNIE SZUKAMYDo projektu z zakresu branży bankowej poszukujemy w Warszawie specjalistów na stanowisko:Wymagania:
Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem testerów
Kilkuletnie doświadczenie jako tester oprogramowania (min. 4 lata)
Znajomość metodologii ISTQB
Znajomość JIRA, HP ALM
Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do testów automatycznych
CO OFERUJEMYJedna rozmowa, wiele możliwościNie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.Projekty dopasowane do CiebieZależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.Możliwość zmiany projektuJeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.Elastyczność i rozwójPraca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.BenefityKarta MultiSport - żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna - żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny - jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.
ETAPY REKRUTACJIAnaliza CV=> Rozmowa z konsultantem NBC=> Spotkanie u klienta=> Podpisanie umowyZakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem testerskim/mentoring
Ustalanie priorytetów zadań dla zespołu
Koordynacja przygotowania oraz wykonania scenariuszy testowych
Zapewnienie środowisk testowych
Raportowanie postępów testów
Analizowanie wyników
Monitorowanie i kontrolowanie zadań testowych

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 168 razy. Data wygaśnięcia: 13.03.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net