Młodszy analityk biznesowo-systemowy

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 350 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Do naszego zespołu w Trójmieście poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
znajomość Enterprise Architect
znajomość UML
doświadczanie w analizie systemowej
Start projektu: Marzec 2020Studenci ostatnich lat studiów mile widziani!Oferujemy:
Dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
Bonus relokacyjny,
Imprezy integracyjne i charytatywne,
Dofinansowanie karty Multisport
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Zadania:
pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie rozwiązań IT,
tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej

lokalizacja: Gdynia