Specjalista ds. SMED (techniki szybkiego przezbrojenia)

Agencja Pracy Tymczasowej PowerJobs (nr licencji 11749) poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów do pracy.Wymagania:
doświadczenie w obsłudze (przezbrojeń i wyzbrojeń) pras hydraulicznych (manualnych, postępowych i transferowych)
doświadczenie w pracy na produkcji min. 2 lata;
skrupulatność w działaniu;
dobra organizacja czasu i stanowiska pracy;
dbałość o szczegóły;
kompetencje lidera (asertywność, komunikatywność, przywództwo).
Mile widziane:
znajomość podstaw Lean Manufacturing;
znajomość zasad SMED.
Rozpatrujemy również kandydatury osób do przyuczenia w zawodzie.Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
stabilne wynagrodzenie, premie oraz dodatek nocny;
pracę w systemie 3-zmianowym;
urozmaicony pakiet benefitów (m.in. dodatki świąteczne, firmowe spotkania rodzinne i pracownicze)
nagrody za zerową absencję chorobową;
dodatkową nagrodę za polecanie pracowników;
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Zadania:
wykonywanie wszelkich czynności związanych z zazbrajaniem i wyzbrajaniem narzędzi na prasach zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz metodą SMED;
ciągłe doskonalenie procesu przezbrajania i skracanie czasów przezbrojeń;
aktywny udział w realizacji metodologii SMED;
rozwiązywanie problemów w czasie ustawień narzędzi.

lokalizacja: Siewierz