Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Fullstack (PHP) Developer

Wymagania:? 4+ lata doświadczenia jako PHP Developer? Bardzo dobra znajomość PHP i Laravel? Bardzo dobra znajomość JavaScript i React? Biegła znajomość j. angielskiego? Mile widziane doświadczenie z WebRTC, MediaSoup, PusherOferujemy:? Pracę zdalną (100%)? Elastyczne godziny pracy? Pracę przy międzynarodowym projekcie w prężnie rozwijającej się firmie? Miłą atmosferę pracyDla międzynarodowego software house'u poszukujemy Fullstack (PHP) Developera!

Zadania:? Tworzenie oprogramowania w technologii PHP? Realizacja projektu dla Klienta? Praca w modelu agile z wykorzystaniem metodyki SCRUM w zespole rozproszonym? Współpraca z zespołem w zakresie realizowanych projektów

lokalizacja: 100% zdalnie