.Net developer

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania - osoby do pracy, na stanowisku:Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
znasz dobrze mechanizmy C#,
pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
masz praktyczną wiedzę w pracy z MS SQL Server,
nie są Ci obce zagadnienia związane z bazami danych - Entity Framework,
masz wprawę w pracy z ASP.NET MVC,
cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,
mile widziane doświadczenie z .NET Core, VUE/Angular/React, biblioteki SignalR, stostowania wzorców projektowych.
Pracodawca oferuje:
rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, technologiczne spotkania oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,
pracę przy projektach o zróżnicowanej tematyce, różnym poziomie trudności, czasie trwania oraz różnej wielkości zespołu,
pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy,
25 dni płatnego urlopu,
kartę Multisport, a także lekcje z języka angielskiego z native speakerem.
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
budowanie aplikacji w oparciu o .NET i .Net core,
prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania software'owego,
implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,
dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

lokalizacja: Legnica