Specjalista Cloud/AWS

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i autonomiczność, zapraszamy do aplikowania. W imieniu naszego Klienta, który jest francuską siecią sprzedaży produktów sportowych, z ponadprzeciętnym podejściem do użytkownika końcowego oraz liderem rozwiązań IT w swojej branży, poszukujemy kandydatów do działu IT. Czeka na Ciebie bardzo zgrany zespół, który wymienia się wiedzą, uczestniczy w wyjazdach zagranicznych, szkoleniach oraz spotkaniach integracyjnych oraz możliwość poszerzania swoich kompetencji na każdym etapie rozwoju.Wymagania:
Wykształcenie techniczne oraz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących migracji i zarządzania środowiskami hybrydowymi
Znajomość zasad działania sieci, protokołów i usług sieciowych
Dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows 2012R2/2016
Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi
Znajomość Google Cloud / AWS
Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
Umowę o pracę
Przyjazne rozwojowi środowisko pracy, indywidualny plan rozwoju oraz mentoring
Połączenie nowych technologii i ducha sportowego
Możliwość realizacji innowacyjnych projektów IT
Prywatną opiekę medyczną Lux Med
Kartę Multisport
Szkolenia, spotkania integracyjne
Informacje o projekcie:
Branża: Sport
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Godziny pracy: 8:00/10:00 - 16:00/18:00 oraz dyżury
Języki: angielski/polski
Wynagrodzenie: 7000 - 10 000 PLN brutto
Zakres obowiązków:Współudział w prowadzeniu projektu migracji części środowiska do Cloud AWS
Proponowanie rozwiązań w zakresie narzędzi oraz zarządzania środowiskami hybrydowymi
Wsparcie zespołu w zakresie przeprowadzenia procesu migracji

lokalizacja: Warszawa