Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 13.05.2020, w kategorii Ogłoszenia drobne
Kanapy rozkładane 2 osobowe z pojemnikiem na pościel - odezwij się do BirdMeble.pl - ilustracja ogłoszenia Kanapy rozkładane 2 osobowe z pojemnikiem na pościel - odezwij się do BirdMeble.pl - ilustracja ogłoszenia

Kanapy rozkładane 2 osobowe z pojemnikiem na pościel - odezwij się do BirdMeble.pl

Sklep meblowy BirdMeble to propozycja kierowana do osób poszukujących wyjątkowych, a także nowoczesnego wyposażenia do biura i domu, tudzież szerokiej oferty produktów do domu i ogrodu.
Będące w naszym asortymencie meble stanowią pełną gamę produktów w przeróżnym stylu, pasujących do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie sklepu BirdMeble mamy np. meble biurowe, pokojowe, kuchenne, łazienkowe, meble dla dzieci, krzesła metalowe, stoły szklane, jak i zarówno wieszaki do garderoby. Meble w ofercie sklepu online BirdMeble.pl wyróżnia nietuzinkowość, estetyka, wygoda użytkowania oraz bardzo wysoka jakość wykończenia.
Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo ważne jest wyposażenie domu oraz ogrodu. Fotele i krzesła biurowe, dekoracje do domu, meble ogrodowe, zegary, narzędzia oraz urządzenia to część propozycji jaką przygotowaliśmy specjalnie dla was.
Rosnące oczekiwania klientów, sprawiają, że na co dzień powiększamy swój asortyment o kolejne towary w korzystnych cenach.

*stawka opublikowana we wpisie jest tylko stawką poglądową.

lokalizacja: Wieruszów
e-mail: polskiemeble@o2.pl
telefon: +48 33 870 0000
www: http://birdmeble.pl/sofy-ro...

Ogłoszenie przeczytano 267 razy. Data wygaśnięcia: 12.06.2020 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net