DevOps Engineer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkań nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
praktyczna znajomość narzędzi CI/CD i technologii powiązanych z obszarem DevOps,
doświadczenie w programowaniu skryptowym (np. PowerShell),
znajomość języka Java,
znajomość Sonar, Ansible, Jira,
znajomość systemów kontroli wersji: Git,
znajomość Team Foundation Server,
dobra znajomość systemu Windows,
znajomość technologii serwerów aplikacyjnych Java (Tomcat, JBoss, IBM WebSphere),
znajomość relacyjnych baz danych (Oracle),
komunikatywny język angielski.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet relokacyjny,
kartę MultiSport,
Medicover,
lekcje języka angielskiego,
różnorodne projekty,
dostęp do platform szkoleniowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zadania:
wspieranie zespołu developerskiego w dostarczaniu i utrzymywaniu produktów firmy,
wspieranie zespołu od strony konfiguracji środowiska developerskiego, procesów Continuous Integration / Continuous Deployment,
automatyzacja czynności powtarzalnych w ramach procesu,
budowa dobrych praktyk,
automatyzacja narzędzi developerskich z wykorzystaniem języków skryptowych,
przygotowywanie repozytoriów GIT,
budowa środowisk developerskich i testowych.

lokalizacja: Katowice