Tester Gier

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Wymagania:
Język angielski na poziomie zaawansowanym
Dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie zmianowym
Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu
Zainteresowanie grami komputerowymi
Doświadczenie w korzystaniu z konsol, PC, aplikacji mobilnych
Komunikatywność, spostrzegawczość
Oferujemy:
Pracę zmianową od poniedziałku do piątku: 6-14/9-17 lub 14-22
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia na umowę o pracę ze stawką 18 zł brutto/h
Współpracę w kreatywnym zespole i fantastycznej atmosferze, w otoczeniu osób o podobnych zainteresowaniach,
Lokalizacja: Ursynów
Jakie obowiązki na Ciebie czekaja?
Wykrywanie błędów w grach,
Raportowanie błędów w języku angielskim,
Współpraca z zespołem testerów,

lokalizacja: Warszawa