Og這szenie zamieszczone 19.03.2020, w kategorii Praca

M這dszy Analityk Biznesowo-Systemowy

NBC to innowacyjna firma specjalizuj帷a si w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pok豉dzie mamy ponad 400 specjalist闚 na terenie Polski. Nasi koledzy uczestnicz w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowo軼i, w centrach us逝g wsp鏊nych, w przemy郵e i w du篡ch firmach IT. Mo瞠cie spotka nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalist闚 na stanowisko:Wymagania:
znajomo嗆 Enterprise Architect,
znajomo嗆 UML,
do鈍iadczanie w analizie systemowej.
Studenci ostatnich lat studi闚 mile widziani!Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet relokacyjny,
kart MultiSport,
Medicover,
lekcje j瞛yka angielskiego,
r騜norodne projekty,
dost瘼 do platform szkoleniowych,
program przygotowuj帷y do wyst徙ie publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zadania:
pozyskiwanie oraz analiza wymaga biznesowych w zakresie rozwi您a IT,
tworzenie dokumentacji analitycznej, biznesowej i systemowej.

lokalizacja: Katowice

Og這szenie przeczytano 210 razy. Data wyga郾i璚ia: 18.04.2020