UX/UI Designer

O NASNBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów.Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.
OBECNIE SZUKAMYDla klienta z branży finansowej poszukujemy w Warszawie/Łodzi specjalisty na stanowisko:Co powinieneś posiadać:
doświadczenie w projektowaniu serwisów web w technologii RWD i aplikacji mobilnych,
doświadczenie w projektowaniu makiet, flow, architektury informacji,
wiedzę na temat: Material Design, Interface Guidelines, Design System,
znajomość wybranych narzędzi: Axure/Adobe/Sketch/UXPin,
wiedzę z zakresu badań z użytkownikami, umiejętność przygotowywania badań na prototypach,
min. 1 duży projekt w portfolio związany z platformami mobilnymi,
zdolność do podróży służbowych (2 dni Warszawa, 3 dni Łódź).
Z naszej strony oferujemy:
stawka w zależności od doświadczenia: do 95 zł/h netto/FV,
kartę Medicover,
dofinansowanie do karty MultiSport,
udział w eventach firmowych,
długofalową współpracę,
dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse).
Zadania jakie na Ciebie czekają:
tworzenie rozwiązań zorientowanych na użytkownika,
przygotowanie AI, GUI, UX dla nowego serwisu WWW,
projektowanie elementów UI (w formie makiet i/lub interaktywnych prototypów) wraz z niezbędną specyfikacją funkcjonalną,
wsparcie dla zespołów rozwojowo - analitycznych w dziedzinie architektury informacji, wizualizacji oraz interakcji,
praca zgodnie z techniką RWD,
rozwój aplikacji Bankowości Internetowej oraz Mobilnej
wsparcie zespołów moblinych zlokalizowanych w Warszawie oraz Łodzi.

lokalizacja: Łódź