Fullstack Developer

Dla naszego Klienta, który tworzy innowacyjne rozwiązania w obszarze bezpieczeństwa IT, szukamy Fullstack Developera- entuzjasty nowoczesnych technologii, cyberbezpieczeństwa oraz komfortowej i przyjaznej atmosfery pracy w niekorporacyjnym środowisku. Wraz z zespołem inżynierów będziesz rozwijać centrum monitoringu zapewniające efektywne i proste zarządzanie ryzykiem w obszarze infrastruktury IT małych i średnich firm.Wymagania:
Minimum 3 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji WEB'owych w technologiach: ElasticSearch, ASP.NET Web API, .NET Core, Angular, Kendo UI, ChartJS
Doświadczenie w budowaniu kolektorów danych w oparciu o PowerShell, Bash, Python, Syslog, Beats
Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT
Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi Azure, Docker, Kubernetes
Oferujemy:
Stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem do 14 000 PLN/netto/miesiąc + VAT (możliwa również umowa o pracę)
Możliwość rozwoju poprzez udział w konferencjach i szkoleniach branżowych
Pakiet opieki medycznej
Elastyczne godziny pracy
Pracę zdalną 1 dzień w tygodniu
Zakres obowiązków:
Tworzenie nowych oraz rozwój obecnych mikroserwisów napisanych w .NET
Optymalne dzielenie odpowiedzialności systemu na mikroserwisy
Zapewnienie warstwy uwierzytelniania i autoryzacji (API Gateway, JWT)
Zapewnienie przepływu zdarzeń między serwisami (RabbitMQ)
Tworzenie paneli administracyjnych dla wybranych serwisów
Tworzenie szablonów HTML + CSS + JS i wykorzystanie ich jako treść e-mail, pdf, landing page

lokalizacja: Warszawa