Ogłoszenie zamieszczone 19.03.2020, w kategorii Praca

Quality Assurance Specialist

Blue Services to Spółka funkcjonująca w ramach Grupy Blue Media, jednej z największych i najszybciej rozwijających się grup spółek działających w obszarze nowych technologii. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy realizują kilkadziesiąt inicjatyw projektowych rocznie. Produkujemy platformy informatyczne dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych, ukierunkowane na podnoszenie efektywności procesów biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim we wdrażaniu projektów realizujących i wspierających proces sprzedaży produktów i usług w kanałach elektronicznych.Oczekujemy:
o min. 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania, o doświadczenie w testowaniu oprogramowania pod względem funkcjonalnym, logicznym iwydajnościowym, o znajomość testów automatycznych - Selenium + Java, o doświadczenie z narzędziami do zarządzania testami i raportowania błędów: np. Mantis, Redmine, Jira, HPQC, o samodzielności oraz dobrej organizacja pracy, o komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowymi atutami będą:
o doświadczenie w analizie systemów, o podstawowa wiedza nt. testów bezpieczeństwa, o certyfikat ISTQB.Co oferujemy?
o premię za dojazdy rowerem do pracy, o elastyczne godziny pracy, o wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie, o pakiet socjalny zawierający m.in. system szkoleń, dofinansowanie edukacji, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie i zajęć rekreacyjnych, o cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin, o ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów.Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
o realizację testów oprogramowania (funkcjonalnych, eksploracyjnych, prezentacji interfejsów, wydajnościowych itp.), o tworzenie dokumentacji testowej (plany testów, scenariusze testowe, raporty testów, instrukcje użytkowników, kryteriów odbioru oprogramowania), o automatyzację testowania oprogramowania, o kontakt z klientem na etapie prowadzenia testów, o zarządzanie procesem obsługi błędów.

lokalizacja: Sopot
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 190 razy. Data wygaśnięcia: 18.04.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net