Doradca / serwisant ds. kas fiskalnych

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksowe i profesjonalne wyposażenie gastronomii, sklepów i biur, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Wymagania:
Podstawowa wiedza i umiejętności techniczne/ informatyczne + tzw. 'zmysł techniczny',
Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy mobilnej - Zielona Góra i okolice,
Miele widziane pokrewne doświadczenie (serwisant kas fiskalnych/systemów informatycznych) lub wykształcenie,
Łatwość nawiązywania kontaktów, przyjazne nastawienie,
Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji - 30 lat na rynku,
Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8-16,
Konkurencyjne wynagrodzenie,
Dobrej jakości narzędzia niezbędne do efektywnej pracy,
Pełne wdrożenie i przeszkolenie oraz realną możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych kwalifikacji branżowych,
Pracę w zespole doświadczonych pracowników, w koleżeńskiej atmosferze.
Opis stanowiska:
Doradztwo techniczno-handlowe w obszarze kas fiskalnych (np. dobór sprzętu),
Instalacje urządzeń fiskalnych i niezbędnego oprogramowania u klientów oraz ich serwisowanie i przeglądy,
Bieżący serwis posprzedażowy (handlowy i techniczny),
Praca w terenie w Zielonej Górze i najbliższej okolicy.

lokalizacja: Zielona Góra