Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 23.06.2020, w kategorii Praca

Front-end Developer

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. 
Aktualnie dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Specjalistów gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
Min. 1 roku doświadczenia w programowaniu na projektach front-endowych, Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz AngularBardzo dobra znajomość HTML i CSSMile widziana znajomość: Bootstrap, jQuery, NodeJsumiejętności dobierania rozwiązań do skali projektu, staranności i samodzielności, Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacjęNasz klient oferuje:
Konkurencyjne wynagrodzenieAtrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2BUdział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, Możliwość częściowej pracy zdalnejSzkolenia i treningiPrywatna opieka medycznaKarta MultisportZakres obowiązków:
Programowanie warstw front-end aplikacji internetowychwdrażanie rozwiązań zaprojektowanych przez designerów, Aktywne uczestnictwo w tworzeniu koncepcji i wdrażaniu rozwiązańPrzygotowanie dokumentacji projektowejDbałość o jakość kodu oraz całego produktuDbanie i wizualną stronę produktów

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 291 razy. Data wygaśnięcia: 23.07.2020 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net