Ogłoszenie zamieszczone 19.03.2020, w kategorii Praca

AR Accountant with German

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1), - Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2), - Doświadczenie w pracy z językiem niemieckim - mile widziane- Nastawienie na rozwiązywanie problemów, - Zdolności analityczne, - Komunikatywność.Oferta obejmuje:
- Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu, możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości, - Konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę, - Pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, owoce w biurze, prywatna opieka zdrowotna, vouchery i wejściówki, chill-room, - Możliwość pracy zdalnej na zasadzie home-office - do 5 razy w miesiącu.Opis stanowiska:
- Obsługa w obszarze należności, zagranicznych placówek firmy- Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami- Realizację procesów księgowych w obszarze AR (Accounts Receivable), - Praca w systemie SAP, - Udział w zamknięciach miesiąca i roku- Obowiązki związane z Cash Collection- Współpraca z innymi działami

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 187 razy. Data wygaśnięcia: 18.04.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net