Specjalista ds. analiz rynkowych i e-commerce

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145Wymagania:
Wyższe wykształcenie,
Komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1/B2),
Doświadczenie w dziale finansowym,
Umiejętność analitycznego myślenia.
Nasz klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie w dużej firmie,
Umowę o pracę,
Możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie.
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie analiz rynkowych oraz raportów,
Wyszukiwanie danych rynkowych niezbędnych do przygotowania analiz,
Analiza sklepu internetowego oraz strony pod kątem zamieszczanych treści, zamieszczanie nowych informacji.

lokalizacja: Katowice