Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Fullstack Developer (Java, Angular)

Wymagania:
?  Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
?  Znajomość:
- Język programowania: Java, JavaScript, TypeScript
- Technologie: Angular , Node.js, JQuery
- Arkusze styli: SCSS
- Dodatkowe framework-i: Bootstrap, Cucumber i Protractor (testy automatyczne)Oferujemy:
?  Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: 80 - 110 zł/h + VAT (w zależności od doświadczenia) możliwe inne formy zatrudnienia
?  Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
?  Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
?  Czas trwania projektu: do końca 2020r. z możliwością przedłużenia
?  Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
?  Kartę Multisport
?  Prywatną opiekę medyczną w PZU ŻycieBranża: bankowość

Zakres obowiązków:
?  Rozwój oprogramowania i narzędzi wspierających sprzedaż produktów stopy procentowej.
?  Przygotowywanie zmian systemowych, udział w testach i analizach developerskich w obrębie rozwoju produktu i implementacji nowych rozwiązań.

lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie przeczytano 447 razy. Data wygaśnięcia: 18.07.2020 (przedluż czas emisji)