Ogłoszenie zamieszczone 26.03.2020, w kategorii Ogłoszenia drobne

Koszt urządzania kuchni w zabudowie

Firma Elit Meble świadczy przekrojowe usługi w obrębie projektowania i budowy mebli kuchennych oraz pozostałego rodzaju mebli. Swoje biuro ma w Olsztynie, lecz również świadczy usługi w pobliskich miejscowościach. Jeżeli marzysz o przepięknej i praktycznej kuchni, tu otrzymasz profesjonalną obsługę!

Elit Meble realizuje dla nabywców:
meble kuchenne
szafy wnękowe
meble łazienkowe
meble dziecięce
i inne meble, również niestandardowe

W tym miejscu interesanci za każdym razem mogą liczyć na biegłą i całościową obsługę, która obejmuje głównie sporządzenie projektu oraz wizualizacji mebli, doradztwo w wyborze właściwych artykułów, wykonanie mebli zgodnie z życzeniami interesanta, a także ich montaż. Poza tym firma trudni się montażem AGD. Równocześnie firma zapewnia bardzo obszerny zakres artykułów do doboru, które można dobrać do swojego zamysłu na wnętrze. W Elit Meble koszt kuchni w zabudowie zależny jest szczególnie od wytypowanych materiałów oraz powierzchni kuchni – wydatki obliczane są jednostkowo.

Na witrynie WWW firmy można zaznajomić się z jej doskonałą ofertą i wybranymi projektami. Zachęcamy do wybrania usług Elit Meble!

Kontakt:
Koszt urządzania kuchni w zabudowie
ul. Al. Wojska Polskiego 20A/60
10-225 Olsztyn
tel: +48 606 709 089
url: http://elitmeble.com.pl/oferta
e-mail: biuro@elitmeble.com.pl

Ogłoszenie przeczytano 54 razy. Data wygaśnięcia: 25.04.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net