Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 02.07.2020, w kategorii Praca

Analityk ds. kontroli należności z językiem francuskim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. 
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Czym będziesz się zajmować?Na początku naszej współpracy zostaniesz kompleksowo wdrożony i weźmiesz udział w programie onboardingowym. Następnie Twoje zadania będą obejmować:
analizę stanu należności
kontakt z klientem w celu wyjaśnienia braku płatności
przygotowanie zestawień i raportów finansowych
poprawne i terminowe przetwarzanie danych finansowych
Nasz klient oferuje:o Atrakcyjne warunki zatrudnienia, o Stabilność zawodową - umowa o pracę, o Kompleksowy i dopracowany program wdrożeniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb, o Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji, o Możliwości rozwoju w wielokulturowym środowisku, o Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów;Kogo szukamy?Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:
chęć rozpoczęcia swojej kariery w międzynarodowej firmie
chęć uczenia się nowych rzeczy
umiejętność biegłego mówienia po francusku (B2) i angielsku (B1)

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 41 razy. Data wygaśnięcia: 01.08.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net