Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Programista .NET

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie szukamy Programistów .NET, którzy dołączą do międzynarodowego zespołu rozwijającego komputerowe systemy zarządzania ruchem kolejowym, mające na celu bezpieczeństwo przejazdów. Naszym partnerem biznesowym jest jeden z największych międzynarodowych inwestorów w transporcie kolejowym w Polsce, którego drugie co do wielkości biuro znajduje się właśnie w Katowicach. Jeżeli chcesz wdrażać swoje pomysły oraz skorzystać z wielu możliwości rozwoju zostań częścią tego zwycięskiego międzynarodowego zespołu! Wymagania:
Wykształcenie wyższe w obszarze: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
3 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Dobra znajomość j. angielskiego
Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
Znajomość języka programowania C# (programowanie współbieżne, WPF, MVVM Light, NUnit)
Dobra znajomość baz danych SQL
Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (wzorce projektowe, SOLID)
Doświadczenie w pracy z repozytoriami GIT/SVN/Synergy
Oferujemy:
Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
Międzynarodowe środowisko pracy
Kartę MultiSport
Prywatną opiekę medyczną
Prywatne ubezpieczenie grupowe
Samodzielność w wykonywaniu zadań
Informacje o projekcie:
Branża: Transport Kolejowy
Lokalizacja: Katowice, Wełnowiec
Obszar projektu: System sterowania ruchem kolejowym
Wynagrodzenie: do 12 000 brutto UoP, 600 - 700 dzień / B2B
Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:00
Praca zdalna: raz w tygodniu (obecnie home office w pełnym wymiarze)
Języki obce: Angielski B1/B2
Start: od zaraz
Technologie: MS Visual Studio 2019, .NET 4.5.2, WPF, MS SQL Server, GIT
Opis stanowiska:
Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych oraz serwerowych w środowisku .NET z użyciem C# oraz biblioteki WPF
Programowanie według przygotowanych założeń projektowych
Aktualizacja dokumentacji technicznej
Rozwiązywanie błędów zgłoszonych przez użytkowników
Praca w metodyce Scrum (Redmine, codzienne spotkania, planowanie, itd.)
Utrzymanie środowiska produkcyjnego (np. produkcyjnej bazy danych SQL Server) oraz środowiska budowania (Jenkins, Gitlab)

lokalizacja: Katowice