Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Lider zespołu / Senior .NET Developer

Budujemy zespoły, realizujemy projekty, dostarczamy rozwiązania IT.Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacji to coś, co nas nakręca i motywuje do działania.
Pomagamy klientom z branży finansowej, bankowości, mediów i nowych technologii m.in. poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów czy aplikacji.Nasi Specjaliści mają okazję współpracować zarówno w środowisku polskim, jak i międzynarodowym.Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną pracujemy 100% zdalnie.
Aktualnie poszukujemy Specjalisty:Wymagania:
solidne doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych w .NET oraz znajomość baz danych i T-SQL,
bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET, MVC, WCF,
mile widziana znajomość jQuery, AJAX, JavaScript
doświadczenie w roli Team Leadera będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy?
pakiet medyczny Luxmed
kartę MultiSport,
dostęp do platform e-learningowych,
swoje wydarzenia IT - możesz rozwijać się z nami jako prelegent.
Zadania:
stworzenie systemu do zaciemniania danych (RODO) dla bankowości,
implementacja nowych funkcjonalności,
współpraca z Architektem i zespołem (2-3 Senior Developerów + Regular Developer).

lokalizacja: Wrocław