Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Samodzielny Księgowy ds. sprawozdawczości

Do naszej firmy Business Suuport Solution (poznaj nas lepiej: https://www.bssce.com/)szukamy osoby na stanowisko: Samodzielny Księgowy ds. sprawozdawczości

Opis stanowiska:
-ewidencja, księgowanie oraz weryfikacja zdarzeń gospodarczych w przypisanym obszarze -sporządzanie sprawozdań na cele statutowe, zarządcze i na potrzeby konsolidacji
-prowadzenie ewidencji podatkowej zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym oraz terminowe wypełnianie obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych określonych przepisami prawa
-raportowanie do bezpośredniego przełożonego – Lidera Zespołu
-możliwość współpracy i wsparcie od ekspertów wewnętrznego Działu Zarządzania Wiedzą

Wymagania:
-minimum średnie wykształcenie ( mile widziane wyższe kierunkowe) lub szkolenia w zakresie prowadzenia ksiąg/rachunkowości oraz finansów
-minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
-dobra znajomość pakietu MS Office
-dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

Oferujemy:
– stabilność zatrudnienia
– duża firma, rodzinna atmosfera
– rozwój kompetencji i pasji
– pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej, program PULS, czyli prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, ubezpieczenie lekowe, akcje profilaktyczne wspierające zdrowie Twoje i Twoich bliskich, elastyczny czas pracy

Zapraszamy do aplikowania: https://bit.ly/3cdUCDu

lokalizacja: Łódź
www: http://www.bssce.com

Ogłoszenie przeczytano 231 razy. Data wygaśnięcia: 07.06.2020 (przedluż czas emisji)