Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 25.07.2020, w kategorii Ogłoszenia drobne

Szkolenia Pierwsza Pomoc - SOLAR Warszawa

Firma BHP Solar specjalizuje się w dostarczaniu usług w obszarze BHP oraz PPOŻ, wyręczając wszystkich odbiorców w formalnościach nakładanych przez aktualne przepisy prawa. Przedsiębiorstwo działa w Warszawie, lecz usługi adresuje również do interesantów z innych miejscowości szukających kompleksowej i fachowej pomocy.

Obręb usług firmy jest rozległy i odpowiada wymogom prawnym – oferta to w głównej mierze szkolenia BHP wstępne oraz okresowe, kursy z zakresu ochrony PPOŻ adresowane do osób przydzielonych do realizowania działań w obszarze zwalczania pożarów oraz ewakuacji pracowników, szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej, poza tym dozór i doradztwo BHP i PPOŻ, tworzenie dokumentacji i pozostałe usługi adekwatnie z wymaganiami odbiorców. Kompletna oferta zobrazowana jest na stronie.

Selekcjonując firmę BHP Solar, interesant otrzymuje generalne wsparcie w zachęcających cenach. Dzięki temu nie musi angażować kolejnych pracowników, jednocześnie ma pewność, że sprawy BHP i PPOŻ są we właściwych rękach.

BHP Solar – BHP, PPOŻ, szkolenia pierwsza pomoc Warszawa – zapraszamy do wybrania usług!

Kontakt:
Szkolenia Pierwsza Pomoc - SOLAR Warszawa
03-289 Warszawa
Twórcza 66g/1
tel: +48 604 919 013
e-mail: solar.wp@gmail.com
http://www.bhpsolar.pl/oferta-bhp-warszawa/szkolenia -pierwsza-pomoc/

Ogłoszenie przeczytano 506 razy. Data wygaśnięcia: 24.08.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net