Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Główna/y Księgowa/y [rekrutacja prowadzona online]

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe,
Znajomość regulacji prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego w firmie produkcyjno-handlowej,
Umiejętność i doświadczenie w zakresie rozliczania produkcji oraz znajomość księgowania w systemie kont '4' i '5',
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielności,
Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,
Bardzo dobra znajomość MS Office,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Analityczny umysł oraz pro-aktywne podejście do wyzwań.
Nasz Klient oferuje:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
Umowę o pracę,
Pakiet benefitów,
Duże możliwości rozwoju.
Zakres obowiązków:
Prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy,
Kierowanie pracami podległego zespołu księgowego,
Sporządzanie sprawozdań i deklaracji finansowych,
Prowadzenie ewidencji majątku trwałego firmy,
Organizowanie i nadzór przebiegu inwentaryzacji składników majątkowych,
Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych,
Rozliczanie importu usług, WNT, WDT, exportu, odwrotnego obciążenia,
Rozliczanie transakcji walutowych i podróży służbowych,
Optymalizowanie polityki podatkowej, struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
Planowanie i wykonywanie płatności (wystawianie przelewów),
Rozliczanie gospodarki magazynowej i kalkulacja kosztów produkcji,
Opracowywanie planów finansowych i analiza ich wykonania,
Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami i egzekwowanie płatności.

lokalizacja: Tychy, Gliwice, Katowice