Ogłoszenie zamieszczone 16.05.2020, w kategorii Firmy, usługi

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs w Rzeszowie

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs w Rzeszowie. CPC
Informujemy, że egzaminy na certyfikat kompetencji zawodowych przeprowadzane w Polsce przez ITS w Warszawie zostają wznowione.
Zatem zapraszamy do Rzeszowa na szkolenie które odbędzie się w dniach:
03, 04, 05 lipiec 2020 (ok. 10-11 godz./dziennie)
Na szkolenie zmuszeni jesteśmy przyjąć zgodnie z nowymi wytycznymi Instytutu zdecydowanie mniej osób. Zatem prosimy nie zwlekać z zapisaniem się na kurs.
Dlaczego kurs w firmie KOAL?
W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma KOAL opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia , aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.
Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych. Wszyscy wykładowcy a przede wszystkim Pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu PAŃSTWOWEGO w ITS.

Cel kursu ?
Celem kursu na certyfikat kompetencji zawodowych jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna)

Zdawalność?
Nasi kursanci w 92% zdają za pierwszym podejściem

W cenie kursu co otrzymam?
Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 1800 pytań , opracowania zadań . Na kursie przerabiamy wszystkie bieżące zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie.

Serdecznie zapraszamy na kurs CPC do Rzeszowa - KOAL
tel: 536 499 499
biuro@koal.com.pl
www.koal.com.pl
cena 1400 zł/os

lokalizacja: Rzeszów
e-mail: koalkurs@onet.pl
telefon: 536499499
www: https://www.koal.com.pl/

Ogłoszenie przeczytano 270 razy. Data wygaśnięcia: 15.06.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net