Scrum Master

NBC jest firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni Specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Tym razem poszukujemy osoby na stanowisko:Wymagania:
co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjne w roli Scrum Mastera - najlepiej nie łączone z innymi rolami w zespole,
dogłębne rozumienie i umiejętności stosowania wartości, reguł i praktyk Agile,
praktyczna znajomość Scruma,
doświadczenie w pracy w zespołach stosujących metodyki zwinne,
proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
umiejętność efektywnego organizowania swojej pracy,
znajomość narzędzi wspierających pracę zwinnych zespołów (m. in. Jira, Confluence),
wiedza z zakresu certyfikatu Professional Scrum Master(TM) level I (PSM I),
komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
wysoko rozwinięte kompetencje miękkie i komunikacyjne, które przełożą się na dobrą atmosferę i cele biznesowe.
Mile widziane:
doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dotyczących zwinności,
wiedza i doświadczenie w zakresie Kanbanu,
Professional Scrum Master(TM) level II (PSM II).
Oferujemy:
zdalny proces rekrutacyjny (rozmowy, weryfikacja techniczna, podpisanie umowy),
praca zdalna do odwołania,
praca w biurze centrum Wrocławia,
możliwość rozwoju kompetencji technicznych (dostęp do takich platform jak Treehouse).
Kluczowe zadania:
wsparcie zespołów stosujących Scrum,
promowanie zwinnych metodyk pracy,
prowadzenie warsztatów dotyczących zwinności,
aktywna współpraca z klientem z pionu publicznego.

lokalizacja: Wrocław