Java Developer

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 450 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Poznaniu Specjalistów na stanowisko:
Wymagania:
min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Java SE, Java EE,
praktyczne doświadczenie z relacyjnymi bazami danych,
znajomość baz danych NOSQL będzie dodatkowym atutem,
doświadczenie z niektórymi z następujących technologii i narzędzi: JEE, JPA, Hibernate, Spring Framework, Maven, Gradle,
dobre zrozumienie nowoczesnych frameworków JS, takich jak React, Angular, będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
dodatkową zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
pracę z wybranej lokalizacji: Wrocław, Warszawa, Łódź, Opole,
możliwość rozwoju zawodowego,
system szkolenia zawodowego,
Kartę Medicover,
Kartę MultiSport,
dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse.
O specyfice projektu, zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy. :)
Czekamy na Twoje CV!Praca dotyczy projektowania i wdrażania aplikacji dla klientów zagranicznych, instytucji i komisji unijnych oraz banków.
Zadania:
projektowanie, wdrażanie, testowanie aplikacji opartych na Javie,
projektowanie interfejsu aplikacji,
praca w międzynarodowym środowisku.

lokalizacja: Wrocław