Ogłoszenie zamieszczone 20.05.2020, w kategorii Praca

Konfigurator Procesów/Analityk Biznesowy

O NAS
NBC jest polską firmą funkcjonującą na rynku od 12 lat. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów IT w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się i z każdym kolejnym rokiem robimy krok do przodu. Dzięki konsekwencji i niesamowitemu zespołowi zdobyliśmy uznanie w wielu prestiżowych rankingach, takich jak: Gazele Biznesu, ComputerWorld Top200 i IT@Bank.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania i rozwój systemów. Satysfakcja ludzi, z którymi pracujemy, jest dla nas kluczowa. Dlatego indywidualnie podchodzimy zarówno do swoich partnerów biznesowych, jak i do naszych pracowników. Chcemy zrozumieć Twoje cele oraz plany i pomóc Ci w ich osiągnięciu.
OBECNIE SZUKAMYDla naszego klienta z branży bankowej poszukujemy w Warszawie specjalisty na stanowisko:Wymagania:
znajomość systemu MS SQL wraz ze swobodnym tworzeniem zapytań SQL,
znajomość HTML, CSS,
znajomość notacji BPMN oraz UML,
wykształcenie wyższe/w trakcie studiów (tryb zaoczny), preferowane techniczne: informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria, fizyka,
swobodna komunikacja w języku angielskim,
wysokie umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia.
Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość:
platformy FerrytFlow i/lub UniFlow,
T-SQL, C#,
zwinnych metodyk zarządzania projektami.
CO OFERUJEMY?
Wynagrodzenie:
Stawka: 500-880 zł netto/dzień/B2B/ w zależności od doświadczenia
Jedna rozmowa, wiele możliwościNie jesteś pewien, czy projekt, na który aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powiedź nam, co chcesz robić, i razem z Tobą wybierzemy najlepszą propozycję.
Projekty dopasowane do CiebieZależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy się na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znaleźć taki, który Cię nakręca.
Możliwość zmiany projektuJeśli poczujesz, że już się nie rozwijasz lub chciałabyś zmienić branżę, wystarczy że nam to zgłosisz i wspólnie poszukamy nowych możliwości.
Elastyczność i rozwójPraca w outsourcingu IT daje Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju. Bez zmiany pracodawcy możesz uczestniczyć w wielu projektach z różnych branż u klientów końcowych. Zdobędziesz doświadczenie w różnych zespołach i kulturach organizacyjnych. Dzięki temu szybciej nawiążesz cenne relacje i zdobędziesz praktyczną wiedzę.
BenefityKarta MultiSport - żebyś zawsze był w formie, opieka medyczna - żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich, dostęp do platformy e-learningowej, żebyś być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), bonus relokacyjny - jeśli potrzebujesz, a także program poleceń.Poziom: Junior, Regular, Senior
Do Twoich obowiązków będzie należało:
gromadzenie oraz analiza wymagań biznesowych na potrzeby wdrożeń oraz rozwoju procesów na platformie klasy BPMN,
konfiguracja procesów biznesowych,
wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemu.

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 94 razy. Data wygaśnięcia: 19.06.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net