Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Informator

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: InformatorNasze oczekiwania:
zaangażowanie i chęci do pracy,
komunikatywność, miłe usposobienie,
dyspozycyjnośc 5.08.2020r.,
osoby pełnoletnie,
Nasza oferta:
umowa zlecenie;05.08.2020r, , zmiana 11:00-21:00 lub 14:00-21:00
stawka godzinowa 20 zł brutto/h,
wypłacamy tygodniówki,
niezbędne narzędzia pracy,
kilka lokalizacji do wyboru,
Zadania:
informowanie pasażerów o zmianach w komunikacji miejskiej związanych z Tour de Pologne

lokalizacja: Katowice